27 Eki 2019

Muhasebe İhtiyaçlarınıza Çözümler


Muhasebe İhtiyaçlarınıza Çözümler

Finansal raporlar ve analizler her işletmenin ayrılmaz bir parçasıdır ve uygun insan gücü alımı açısından önemli harcamalar gerektirebilir. Büyük miktarda genel gider muhasebeci istihdam tahakkuk ve dolayısıyla dış kaynak bu gideri azaltmak için iyi bir seçenektir.

Her kuruluşta yönetim, işletmenin işleyişine erişmek için gelir ve kar ve zarar beyanı gerektirir. Sayılar, işletmenin performansını değerlendirmek ve çeşitli gider ve gelir başkanlarını anlamak için gereklidir. Bir organizasyonun verimli bir şekilde yönetilmesi minimum yatırımla maksimum kazanç sağlayacaktır ve bu her yönetimin hedefidir. Kuruluş tarafından istihdam edilen muhasebeciler genellikle mali tablolar hazırlar ve yapılması gereken tüm faturalar ve ödemeler üzerinde tam bir görünürlük tutar. Bu kiralanan tüm muhasebeciler için maaş ve diğerleri arasında kendi oturma ve elektrik gibi diğer giderleri de gerektirir gibi gerekli olsa da bir ev muhasebe ekibi olması pahalı olduğunu kanıtlayabilirim.

Daha düşük maliyetlerle gelişmiş hizmetler sağladığı için muhasebe yi dış kaynak kullanımı maliyetlerinizi azaltmak için iyi bir yoldur. Ayrıca, bir muhasebe ekibini yönetmek zorunda kalma zahmetinden sizi kurtarır ve muhasebenizi dış kaynaktan temin ettiğiniz şirketin tüm finansal sorgularınız için ulaşabileceğiniz tek bir iletişim noktası vardır. Tüm faturalar ve faturalar taranmalı ve hizmeti veren şirkete postalanmalıdır ve tüm ödemelerin ayrıntılarını muhafaza eder ve hatta ödemeleri sizin adınıza yapar. Genel muhasebe kitapları da onlar tarafından korunur ve bu nedenle tüm evrak kaydedilir ve aynı zamanda diğer faaliyetler için kullanabileceğiniz daha fazla alan yapar.

Bir muhasebeci yanı sıra bir EBM yöneticisi size dış kaynak şirket tarafından sağlanan ve böylece tüm muhasebe çok profesyonelce yönetilir. Vergi hizmetleri de dış kaynak atamaları üstlenen şirketler tarafından sağlanan ve hatta planlama dosyalama kadar tüm vergi ihtiyaçlarını ilgilenir. Doğada karmaşık olan işlemlere müsamaha gösterirken, olasılıklar konusunda da onlara yardımcı olmak için vergi üzerine araştırmalar yapılır. Bir işletmeyi başarılı bir şekilde çalıştırmak için temel temel olan doğru ve zamanında raporlar bir düğmeye tıklayarak sağlanır. Tüm finansal bilgileriniz çevrimiçi olarak kullanılabilir ve gün veya gece boyunca istediğiniz zaman sizin aranızda erişilebilir. Artık ihtiyacınız olan verileri almak için dosya yığınları arasında arama yapmak zorunda ve internet üzerinden çeşitli raporlar çekebilirsiniz. Paylaştığınız tüm veriler güvenli bir sunucuda saklanır ve bilgiler gizli tutulur ve yalnızca sizin ve sizin yetkiverilen personeliniz tarafından görüntülenebilir.

Bordro hizmeti de bu şirketler tarafından sağlanmaktadır ve maaş ve bunların ödenmesi hazırlanmasında yardımcı olur ve tamamen tüm bordro girdileri dikkat çekmek. Kar amacı gütmeyen kuruluşlar genellikle sıkı bütçeler ancak doğru bir şekilde tüm mali vitrin gerekir ve onlar da para kazanmak ve temel yetkinlikleri odaklanmak için kendi muhasebe dış kaynak olabilir çalıştırın. Dış kaynaklı muhasebe hizmetleri hesapları korumak için QuickBooks kullanın ve bu numaraları anahtar için mükemmel bir yazılım ve doğru veri korunmasında yardımcı olur. Tahmin ve bütçeleme hizmetleri de bu şirketler tarafından sağlanır ve ofis binalarınızdan uzakta olmasına rağmen muhasebe ekibiniz olarak işlev görürler.

1 yorum: